Szolgáltatási tevékenységünk során, az ügyfelek igényeinek minél magasabb szinten történő kielégítése érdekében vállaljuk a teljes körű szolgáltatást, tanácsadástól a kivitelezésig, megvalósítástól, karbantartáson keresztül a szakszerű működtetésig.

A tűzjelző rendszerek a tervezését, kivitelezését és karbantartását csak a mindenkori jogszabályok és szabványok alapján lehet végezni. Cégünk minden szükséges engedéllyel, képesítéssel és nem utolsó sorban szakmai gyakorlattal rendelkezik.

Automatikus tűzjelző rendszerek létesítését egyrészt a 54/2014. (XII. 5) BM rendelet az Országos Tűzvédelmi Szabályzat kiadásáról (továbbiakban OTSZ) teszi kötelezővé. Nagyobb közintézmények, kórházak, többszintes irodák, csarnokok számára az elsőfokú tűzvédelmi hatóság kötelezése alapján is kötelezővé válhat egy-egy tűzjelző rendszer létesítése.

Amennyiben nem kötelezés (jogszabályi, vagy hatósági kötelezés) alapján, hanem önkéntes alapon történik a tűzjelző berendezés létesítése, úgy abban az esetben is csak az szabványok és jogszabályok alapján tervezzük és kivitelezzük a tűzjelző berendezést.

A tűztávfelügyelet ugyanúgy működik, mint a behatolásjelző rendszerek távfelügyelete. Az objektumban történt tűz, füst vagy szénmonoxid érzékelése esetén a rendszer jelzést küld a központunkba és az illetékes tűzoltóságra, ahol a diszpécser pontos útmutatást ad a probléma helyszínéről és típusáról.

Regisztrálva vagyunk az Országos Katasztrófavédelmi Főfelügyelőségnél az F100/8/2008. regisztrációs számon, beépített tűzjelző berendezések szerelésére, telepítésére, felülvizsgálatára, javítására és karbantartására vonatkozóan.

Tűzvédelmi, életvédelmi terület
· Tűzjelző rendszerek
· Hő- és füstelvezető rendszerek (HFR, RWA)
· Gázzal oltó rendszerek
· Vészhangosító (evakuációs) rendszerek
· Gázveszély-jelző rendszerek (szén-monoxid, toxikus és éghető, robbanásveszélyes gázok érzékelése)